| anmardany a întrebat:

Imi spune cineva cum aflu memoria libera a placii video, am un fx5500 (da, stiu, cea mai nasoala placa video).

La memorie ma refer la ramii video liberi, neutilizati care sunt disponibili pentru jocuri, am avut odata un program in care imi aparea "Total video memory usage : xyz Free memory usage : yzx Total agp aperture size : zyx.

Asta m-ar interesa daca se poate. Multumesc (un software)

3 răspunsuri:
| anmardany explică:

Everest nu arata ce ma intereseaza exact. Am incercat multe programe si unele chiar nu recunosc placa video, unele o vad de 64mb unele vad clocku de 1mhz...

| GeorgeRadu a răspuns:

Task manager, performance, dar nu e asa cum zici tu scrie altceva nu e videowinking

| vlad_1897 a răspuns:

Incearca Everest. Iti arata cam tot ce te intereseaza.