| bogdan1423 a întrebat:

Imi spune si mie cineva, cat tine bateria la un HTC desire s? Vreau sa o schimb si nu stiu sigur daca este nevoie. tin sa precizez ca ma tine cam o zi in conditii de utilizare medii si ca telefonul are preinstalata o aplicatie pe nume " baterie" in aplicatia aceasta starea sanatatii bateriei este buna

1 răspuns:
| Lorena_Bala_1988 a răspuns:

Cam o zi tine pe utilizare medie pe setare normala. Poti incerca cu economisire baterie. Oricum o sa tina din ce in ce mai putin.