| Anca2999 a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum fac sa-mi trag un proiect la imprimanta alb-negru ( HP Deskjet 2050-J510 ) Adica nu-mi trage nici color nici alb negru dar daca trag la xerox merge fara probleme. Cand vreau sa trag din laptop proiectul pac, nu mai merge?
Funda +vot si etc.

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Cauta driverele pe google.s-ar putea sa nu mai fie compatibile.eu am patit cand am schimbat windows-ul din xp in 7, si driverele nu erau compatibile cu w7, si le-am luat de pe google.

| Nelu62 a răspuns:

Ai driverul imprimantei in laptop?

| Nelu62 a răspuns:

Incearca: start>dispozitive si imprimante>daca e in lista, clic dreapta>depanare. Sa fie pornita si conectata la laptop.