| Pang a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum se foloseste cablul de date la iphone 3...CD-ul l-am instalat mai demult insa de curand am vrut sa imi puna ceva muzica pe telefon din laptop si nu m-am descurcat. Cand bag cablul de date in laptop si dau in folderul din telefon nu imi arat nimic din ce am salvat in telefon ( muzica, poze). Iar pe ecranul telefonului nu imi apare nimic, am incercat sa dau copy la un folder de muzica si sa il salvez pe telefon si nu merge. Daca poate cineva sa imi explice, il recompensez cu o

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleza programul pentru recunosterea informatiilor din iphone.
Apoi o sa-ti mearga!

1 răspuns:
| robert35 a răspuns:

Cauta programul pnt tl tau instaleazal si merge tun