| Cristi_3697 a întrebat:

Imi spuneti si mie cum se scoate casuta vocala la orange? mutumesc!

Răspuns Câştigător
| pitesti a răspuns:

*100#
5 servicii
5 mesagerie vocala
1 inactiva happy

| JumongRobert91 a răspuns (pentru pitesti):

1. *100#
2. Apesi nr. 9 la servicii, puk si timp liber
3. Apoi pe nr. 5 la mesagerie voacala
4. Dupa aceea pe nr. 1 la dezactivare
5. Si ultima pe nr. 1 la acceptare

Sper ca ti-am fost de ajutor!

10 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

apelati *100# si alegi de acolo cifra coresp meniului servicii->de acolo alegeti cifra coresp meniului mesagerie vocala, acum daca va zice ca serviciul e inactiv dati activare si dupa ce va zis ca vi sa activat apelati din nou *100# si urmati aceeasi pasi acum ar trebui sa va apara si optiunea dezactivare acum puteti da dezactivare si in cateva min va fi dezactivata mesageria vocala

| TheRisk a răspuns:

Suna la *100# si de acolo cred ca te descurci tongue Bft

| asdfqw a răspuns:

Din cate tin eu minte trebuie sa dai la 555

| msonegirl a răspuns:

Apelezi *100# si ai acolo "mesagerie vocala"

| Simona a răspuns:

Buna! deci apelezi *100#, apoi ramura sevicii, apoi mesagerie vocala, dezactivare
si gata
te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apelare 200 apoi 5 si 2, simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gata...mshappy am aflat si eu de la voi:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Apelezi la *100#. La numarul 7 vei vedea ca scrie servicii. Dai ca rasp.nr 7. Apoi acolo iti va aparea mesagerie vocala. Apesi acolo si iti va da o alta pagina la care scrie:1.dezactivare si 2... Apesi pe unu si gata.Succes!:d

| JumongRobert91 a răspuns:

1. *100#
2. Dai pe nr. 9 la servicii, puk si timp liber
3. Dai pe nr. 1 la servicii si puk
4. Dai pe nr. 5 la mesagerie vocala
5. Si apoi pe nr. 1 la dezactivare si treaba s-a rezolvat

Sper ca te-am ajutat!