| roby01 a întrebat:

Imi spuneti si mie de ce atunci cand trag un joc sau un program si il deschid, imi apare tot ceea este in el sub forma unui fisier si cand il deschid imi apare o fereastra cu open with dar nu merge sa deschid cu niciun program.Imi trebuie vreun codec sau ceva?

Răspuns Câştigător
| Klax187_2507 a răspuns:

Nu se inteleg prea multe din ce ai spus tu, se deschid sub forma unui fisier txt? sau cum? in fine, dupa o reinstalare corecta cu formatare completa a windowsului si partitiilor, bineinteles cu alta versiune de windows daca se poate, sigur nu vei mai avea probleme.Succes!