| Goddessss a întrebat:

Îmi spuneți si mie de ce primesc mereu, dar mereu likeuri pe Facebook tot de la aceleași persoane?
Are ceva sistem Facebook prin care arata doar anumitor persoane când postez sau care e faza?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde si ce ai la Setari. Public sau Prieteni.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai fani fideli, atâta tot. happy
Toti din lista ta, care deschid facebookul, le pot vedea, doar că unii nu se deranjează... Pentru multi, likeul e ceva copilăresc, inutil, dar nu inseamna că nu admiră în tăcere ceea ce privesc, dacă e ceva de admirat...

| Goddessss explică (pentru floresdemayo):

Nu știu ce sa zic...
uneori am pr la care nici nu vad când postează.
Trebuie sa intru pe profilul lor sa vad in cronologie ca au postat.
naiba știe.

| floresdemayo a răspuns (pentru Goddessss):

Intra pe contul tău, acceseaza pagina principală (newsfeed) și dă clic pe cele 3 puncte orizontale, aflate pe coloana din stânga monitorului, la News Feed (Noutăți), apoi alege „Cele mai recente" (bifezi!). Și vei vedea ce îți doresti. Success!

| Wr3nch a răspuns:

Nu, ei sunt singuri la care le place continutul tau. Sau folosesc boti care dau automat like, si asta e posibillaughing

| sebibengosuu7 a răspuns:

Fac in feleu asta ca sa iti dea iluzia ca crești pe platforma cand de fapt nimeni nu iti vede postarile