| daniel18 a întrebat:

Imi spuneti va rog frumos, cum sa descarc un windows xp profesional? si ce trebuie sa fac ca sa pot face un sidiu cu windows xp profesional? "va rog frumos" dau premiu...

Răspuns Câştigător
| annemarieG a răspuns:

Pentru ce iti trebuie xp? de ceva timp nu mai are update-uri asa ca nu iti mai este de folos.Incearca windows 7 daca nu vrei noul model windows 8.Trebuie sa evoluam nu? Bafta

| daniel18 explică (pentru annemarieG):

Windows 7, ok am inteles dar dupa ce il downloadez cum trebuie pus pe sidiu?
caci am descarcat un windows si l-am pus pe sidiu, dar cand am incercat sa-mi instalez windowsul numi citea sidiu.
Imi poti spune ce trebuie sa fac dupa ce l-am descarcat windowsul de pe internet?
Te rog frumos.

| annemarieG a răspuns (pentru daniel18):

Nu stiu exact sa iti spun..eu nu l-am instalat niciodata singura.Cel mai bine lasi pe cineva care se pricepe.O sa ai probleme cu windows-ul downloadat de pe net..trebuie sa ai un prieten care cunoaste alt prieten de exemplu, care se pricepe la asa ceva.O zi buna!