| conrob a întrebat:

Imi tot apar pe tableta reclame, cum pot sa nu mai imi apara? in imp ce caut pe google se intoarce imaginea invers si apar o reclama! exista vreun program ca sa pot scoate astea? si la pc imi apar cam multe reclame! la fel exista vreun program?

2 răspunsuri:
| Schurrle28 a răspuns:

Pai in primul rand iti recomand adblocker, care este o extensie pentru browser. daca continua sa apara, inseamna ca ai un fel de virusi malware-uri....care pot fi detectate de putine antivirusuri.
iti recomand malware bytes...care e superb cand vine vorba de malware-uri.

| sosostore a răspuns:

Cel mai bine este sa iti formatezi laptopul si sa dai un restart din fabrica la tableta. Deoarece nu este normal sa iti apara reclame atunci cand intri pe google si mai ales sa iti intoarca imaginea invers. Fa-o cat mai curand pana nu se complica lucrurile. Ai un virus cu siguranta.