| anonim_4396 a întrebat:

Imi trebuie vreun program pentru USB stick? ca nu imi apare nimic pe calculator cand introduk stickul in calc.mersi

20 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca unitatea apare in My Computer, dar stick-ul nu se poate deschide, atunci stick-ul este protejat de un mic program.

assiris
| assiris a răspuns:

La sisteme cu windows > XP sau linux nu, la celelalte trebuie instalat un driver ca sa vada USB

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca ai XP, Vista sau Win 7, inseamna ca stick--ul nu e bun, ori ai probleme la driverele USB. Pt. versiuni mai vechi de windows (sau alte sisteme de operare) ai nevoie de drivere, softuri, etc.
Spor!

| Parintele a răspuns:

Alte dispozitive USB merg? Daca nu dezinstaleaza driverele USB din Device Manager apoi da un restart.La intrare in Windows dupa restart se reinstaleaza driverele automat...si incearca apoi stick-ul.

| claudiu89 a răspuns:

Si eu am avut probleme:),

intra pe http://download.kappa.ro/action__file/id__1232

downloadeaza ala...sau cauta pe google usb instaleaza support for usb.

| Selena a răspuns:

Incearca alta gaura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am avut aceeasi problema. la mine a aparut problema cand am introdus stick ul la un prieten. el fix atunci baga cablul de la usb urile din fata pe placa de baza. eu ma gandesc, ca s o fi ars. deci nu mai e bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Program pentru citit stick

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce cand pun usb stick in pc imi cere un disc rimovibile?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am cablu de date pentru smmsung si nu merge sa descarc muzica de pe calc pe tel, pai merge imi arata F si se copiaza muzica si cand ma uit pe tel nu e nici un fisier

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu du-te la my computer baga stikul in computer si iti va aparea la my computer un F: da click pe el si o sa iti apara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi citeste stickul dar nu imi permite sa stochez pe el ce pot face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu cine faci banking?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau un program ca sa pot pune o parola unui stick.

| thebestyo a răspuns:

Sal.Vezi ca in spatele unitatii sunt vreo 4 gauri pentru stick si usb.incearca sa bagi sticul acolo.cred ca o sa mearga...sa-mi spui daca a mers sau nu...

| thebestyo a răspuns:

Sal.Vezi ca in spatele unitatii sunt vreo 4 gauri pentru stick si usb.incearca sa bagi sticul acolo.cred ca o sa mearga...sa-mi spui daca a mers sau nu...

| 1234554321 a răspuns:

Este de la windows de oare ce iti trebuie programul usb si eu am avut problema aceea dar mi-am restartat windowsu si mi-a mers mersi pentru ask

| 1234554321 a răspuns:

Ahaahahhaha nu stiu ce are rolling on the floor