| blackumafia a întrebat:

In afara de matematica,informatica voi avea de nevoie de fizica in domeniul IT? Dupa terminarea facultatii de automatica si calculatoare unde te poti angaja? iti trebuie pregatire pe o anumita munca in domeniu? spre exemplu programator, sau web designer? iti ajung studiile din facultate?

Răspuns Câştigător
| ovydyu1992 a răspuns:

Pentru a deveni elite, va trebui sa iti cumperi un pc mai vechi putin sa ii faci toate upgradurile posibile pentru a il moderniza, iar apoi cumperi o carte/videotutorial ce te invata despre programare/web design/master programator etc. depinde pe ce ramura vrei sa te duci, pentru ca mai bine devii foarte bun in un singur lucru decat sa fii prost in toate, si dupa ce tiai cumparat aceste lucruri te poti apuca de studiat singur acasa testand singur, deoarece asa innveti cel mai repede si este mult mai usor de innteles decat de la un profesor.Succes! Funda?