| Leea1234 a întrebat:

In afara de WINDOWS MOVIE MAKER, cunoaste cineva un alt program de facut filmulete? daca DA care?

Răspuns Câştigător
| sigmanet a răspuns:

Vegas Movie Studio Platinum 9.0. Este un program mai greu de utilizat si se adreseaza mai mult profesionistilor, dar cu putina ambitie il inveti repede.

5 răspunsuri:
| adi a răspuns:

Picasa de la Google face si filme in versiunea noua, este free, in plus dispune si de alte unelte ca uploadarea pe YouTube.

| dulshe a răspuns:

Eu de exemplu cunosc "Pro show gold", e foarte bun!

| sebastian_2565 a răspuns:

Adobe Premier si Magix Movie Edit Pro15, dar ambele is pentru profesionisti big grin

prfml
| prfml a răspuns:

Easy Video Splitter si nu este complicat sa lucrezi cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie un program in afara de windows plz