| anonim_4396 a întrebat:

In Apple store e asphalt 7 free si cand am dat diwnload stau ce stua si spune ca descarcare nereusita reincercati sau ceva de genu. am 3.5 gb liberi iar jocul are 1.16 gb. ce sa fac?

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Poate ca softul iOS-ul telefonului tau nu este destul de ridicat pentru cerintele jocului sau nu iti suporta un download asa mare 1.16 gb? e cam mult! cauta cerinte sistem asphalt 7 si vezi versiunea ios-ului tau

| valentino52 a răspuns (pentru RB26DETT):

Cere iOS 4.3 sau mai mare si merge de la iphone 4 in sus. incearca sa downloadezi din nou la multi nu le-a mers din prima