| MuCelMic a întrebat:

In bsplayer imi deruleaza inainte doar cu 2 sec. desi am facut setarea la seconds to jump pentru 10 sec. mai trebuie facut ceva ca sa mearga si nu mai stiu ce anume.

2 răspunsuri:
| xtteror a răspuns:

Il poti reinstala si til va da ca default

| MuCelMic explică (pentru xtteror):

Da, adica la 2 sec! eu vreau la 10! tocmai am instalat ultima versiune de bsplayer si are ca dafault 2 sec. La versiunea anterioara aveam mai multe sec., facusem setarile in urma cu un an dupa reinstalarea Win. Insa nu mai stiu cum am facut!