| ciordel a întrebat:

In cam cate fps-uri ar merge fortnite pe pc-ul asta cu toate setarile pe high? Sistem IT HP EliteDesk 705 G2, AMD Pro A10-8750B pana la 4. 0GHz, 8GB, 2TB, NVIDIA GeForce GT 730 2GB, Free Dos

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Daca iti iei calculatorul ala iti iei cea mai mare teapa, m-am uitat pe altex si nenorocitii aia il vand la 2400 lei, uite aici calculator rapid in banii aia care duce aproape orice vrei tu, atata timp cat mai reduci din detalii si le pui pe high nu pe ultra.
https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/3214760/

1 răspuns:
| PrafConstantinel a răspuns:

Ar trebuii sa pui windows pe el dar in rest ar merge pe medium high fluid. Recomand sa scoti umbrele pentru vizibilitate ridicata