| Larisukaaa a întrebat:

In cat timp se repara un telefon la service?(mentionez ca problema e la display care trebuie inlocuit)Se poate sa vina pana vinerea viitoare?

7 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Depinde de service, poate dura pana la 30 de zile.

| lrls a răspuns:

De obicei trebuie sa iti spuna cat dureaza cei care il repara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14 zile Orange/ 7 zile Vodafone/ cosmote 10 zile/Nokia 7 zile dai l-ai dat la Nokia desi isi si recomand Orange sunt varza aia gasesti service Nokia la mall mergi acolo cu garantia si telefonul tau Nokia daca ai asa ceva / daca platesti vine mai rapid daca i cu garantie mai tarziu bafta multa

| RaZoR2 a răspuns:

Depinde la ce service l-ai dus

| Petre_Alexandra_1994_8y39 a răspuns (pentru RaZoR2):

Eu mi.am dus telefonul la servisul Samsung. L.am dus saptamana trecuta miercuri cand credeti ca il iau de acolo?

| wowemy a răspuns:

Cel mult o saptamana si cel putin 3-4 zile(fundita?big grin

| Larisukaaa explică:

L-am dus la un service Vodafone, dar nu mi-a zis exact cel care se ocupa cu reparatia ci o angajata de acolo