| OanaBeautiful a întrebat:

In cazul in care am 2 abonamente la Orange (delfin 7 si prepay 80) am cum sa achizitionez un Samsung Galaxy S3 la pretul de 40 euro?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu trebuie sa ne intrebi pe noi, te duci frumos la un Orange shop, intrebi acolo ce si cum, informatii si tot ce iti trebuie iti vor da iei, nu am de unde sa stiu daca fix la 40 sau etc, intrebi frumos, si oricum mi se pare ca trebuie sa ai minim 2 ani ca sa achizitionezi un alt telefon pe PUNCTE TY. Funda?