| Cristi_3697 a întrebat:

In ce format trebuie sa fie video-urile care le postez pe youtube?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Mp4, avi, 3gp, flv, nu conteaza, sa fie format video

4 răspunsuri:
| NoKidding a răspuns:

Nu conteaza formatu, youtube citeste de toatehappy

| chelutzul a răspuns:

Nu prea conteaza formatul. pot fi avi, flv, mp4 doar ca trebuie sa le imparti in video de cate 10 minute. daca au mai mult de 10 minutenu ti le uploadeaza. poate te ajuta si asta

http://www.kenstone.net/fcp_homepage/youtube_compressor_gary.html

| ihaterain a răspuns:

Wmw sau avi sau mp4 din cate stiu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Videos can be...
High Definition
Up to 2 GB in size.
Up to 10 minutes in length.
A wide variety of formats
Deci nu conteaza...totul e sa nu depaseasca 2 GB ca marime si 10 minute ca durata...pentru mai multe detalii sau alte raspunsuri add happyradu in lista de mess