| anonim_4396 a întrebat:

In ce magazine pot gasi telefonul mobil Samsung Galaxy s i9001 ( este cel cu touchscrean cei care va pricepeti). Observ ca prin magazine este numai i9000 mediagalaxy, altex. Ultima versiune de telefon i9001 nu este. Sau stiti voi daca l-ati vazut pe undeva? As dori sa ma ajutati. Multumesc

3 răspunsuri:
| YunaFFX a răspuns:

Http://telefonultau.eu/......Black.html Aici il poti gasi, din cate stiu au cam cele mai bune preturi. Depinde acum daca il au pe stoc, ii poti contacta prin telefon sau e-mail. Sper sa te ajute.

| YunaFFX a răspuns:

Poti incerca in magazinele Germanos http://www.germanos.ro/e-germanos_ro/open/browse; jsessionid=4DE85200E4CF912BE17963102AFF3706? product=79045&category=2115

| Anonimuserr a răspuns:

Se pare ca nu aduce in nici un magazin fizic. gen Domo mediagalaxy acest produs. Ma tem ca pe net sa nu iau teapa. Se poarta in Romania tzepele.