| anonymus005249 a întrebat:

În ce pot lucra Phyton?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cum adică să „lucrezi Phyton"?
În primul rând ce e Phyton?
Dacă te referi la a exersa limbajul de programare Python, ar fi bine să înveți să te exprimi și pe românește.
La posibilitățile tale cred că cel mai simplu ar fi să utilizezi un compiler online

https://www.onlinegdb.com/online_python_compiler

| CIaudiu a răspuns:

La ce te referi mai exact, in ce programe il poti executa sau in ce domenii se foloseste?

| Alex77777777777777777777u a răspuns:

Pentru a lucra în Python ai avea nevoie de niște plugin.uri pyhook și pywin btw ca să nu te enervezi cum am patit eu pyhook se instalează din PowerShell.
În Python poți face multe lucruri de ex un keylogger doar sa știi programare dacă vrei un program complex ți.as recomanda Sublime Text acest program are toate limbajele de programare Python Java C etc.