| LadyBy a întrebat:

In filmul "Citeste si plagi" care ruleaza acum(20:00) la Disney Channel, Jamie, cand scria jurnalul ei, scria pe ceva.Cum se numeste acel ceva? Un site de unde il pot comanda, imi dati? Sau daca se gaseste in Pitesti e perfect. FUNDOI:X!

3 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Vorbeşti despre tabletă grafică? http://www.shopmania.ro/magazin~online-tablete-grafice.html. Când desena ea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca scria pe furis...

| LadyBy explică:

Nu e tableta grafica! Tableta grafica am si eu si nu se vede cand scrii pe ea nimic din ce scrii.