| Smileee a întrebat:

In GTA Vice City... se poate zbura cu avionul?

Daca dap`... cum?

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Te urci in el si porneste singur(parca, nu prea mai stiu.nu m-am mai jucat de mult)

| alexutsuuu a răspuns:

Nu se poate. numai in GTA San Andreas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu nu pot sa ma urc in el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coduri

| Goe_6264 a răspuns:

Salut, da in gta vice city se poate zbura si cu avionul si cu elicopterul, iti trebuie un trainer bun. avionu si restul exista in joc dar e greu pana le gasesti asa ca, cu trainerul apesi un buton si poc ai avion

| M4RC3L a răspuns:

Salut,
La GTA VICE CITY NU se poate zbura cu avionu... dar la GTA BURN si GTA UNDERGROUNG poti zbura cu masina (tii apasat pe Caps Lock)
Astept fundita...winking

| sweetcandy_6705 a răspuns:

Eu stiu ca nutongue

| anonim_4453 a răspuns:

Eu stiu ca da... numai ca trebuie sa ajungi la un anumit nivel, cind el iti apare. L-am vazut pe fratele meu cum se juca si am incercat si eu happy numai ca n-am ajuns la avion happy
Dar nu sint convinsa ca e asa! Bafta!

| 9999AtilahunuL9999 a răspuns:

Se poate daca ai GTA vc Undergraund e super trebuie sa il incerci e avion si de apa si de uscat dar intr in el numai daca dai space si shift odata

| LoRdOfSeEtH a răspuns:

Este un avion pe apa care daca ti apasat in fata incepe sa zboare dupa un timp! E la misiunea... dildo dodo mai exact misiunea 40 aproape termin jocu!

| Gabriel_Eduard_1995_rBMc a răspuns:

Cum se urca intr.un avion?

| Gabriel_Eduard_1995_rBMc a răspuns:

Poti zbura cu avionul in gta vice city?

| Drosu_Mihail_1976 a răspuns:

Cum se poate zbura cu avionul ce buton trebuie sa apes