kratos
| kratos a întrebat:

In Iasi unde pot procura gheata carbonica sau azot lichid?!

14 răspunsuri:
kratos
| kratos explică:

Vad ca Ongis nu se ocupa cu racire extrema!
Descriere companie 'ONGIS STIL'
Firma produce si comercializeaza teava preizolata pentru retele de termoficare si apa calda menajera.Deasemenea executa semicochilii din spuma poliuretanica pentru protectia mtermica a magistralelor de termoficare si nu numai.
alllinna esti sigura ca acolo gasesc? Adica ai informatii sigure?

kratos
| kratos explică:

@alllinna azotul si gheata carbonica se folosesc in medicina si it happy. Si doar ma sti ca sunt cu racirile extreme big grin! Ok multam pentru ajutor.

kratos
| kratos explică:

@luchass Sunt deja overclocker de 5 ani si lucrez cu azotul de 3 ani de zile si nu am patit nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demarigroup, Ongis stil comercializeaza aceste produse dar, nu stiu cat vrei si cat livreaza ei, trebuie sa intrebi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://74. 125. 77. 132/search? cu=cache:q4m-neresQQJ:...clnk&gl=ro
uite aici am gasi
AZOT
DEMARIGROUP- Iasi
imbuteliere gaze
Vanzari Oferta : comercializare gaze imbuteliate. oxigen, argon, azot. Firma din Iasi
n-ai scris in intrebare nimic despre racire extrema ai cerut gheata carbonica si azot lichid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kratos, vrei să te faci overclocăr? Ți-o plăcea ție să le răcești la extrem, dar cu azotul te și riști un pic, așa că mare grijă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo ție. Și câștigi vreun ban din asta sau e doar un hobby? Eu n-am făcut overclock decât pe aer și apă, n-am ajuns și la azot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la Messer Romania GAZ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AICI : intra pe www.dry-ice.ro site de vanzari si distributie de gheata carbonica DRY ICE

| sanecitim a răspuns:

Am scris un articol pe tema asta aici: http://culinare.tv/gheata-carbonica - tipii recomandati fac livrari in toata tara

| Iasi_Scutere_1980 a răspuns:

Poti comanda la Codem Exim, in Pacurari, tel 0731424380, 250 ron cutia de 18 kg

| Iasi_Scutere_1980 a răspuns:

GHEATA CARBONICA - vanzari on-line
www.gheata--carbonica.ro
www.gheata-carbonica-iasi.ro

| Andrei_Marin_1989 a răspuns:

Gheața carbonică poți comanda de pe www.stopice.ro avem cel mai mic preț de pe piață. Plus livrare gratuita oriunde în Iași și în împrejurimi.