| laSoledad a întrebat:

In Instagramul de pe browser, unde pot vedea imaginile apreciate de mine?

5 răspunsuri:
| Vikaa a răspuns:

Pe PC nu merge, din pacate numai pe telefon.

| laSoledad explică (pentru Vikaa):

Pacat, voiam sa scap de aplicatie.

| mirceakitsune a răspuns:

Pe Instagram-ul după PC-uri, indiferent de care ar fi nu merge, doar cu emulator Android și să instalezi instagramul separat pe el, nu este complicat, ai grija la emulatoare, recomand bluestacks, și pe telefon poți vedea prin ( setări -> cont -> postări care ți-au plăcut ).
fundă?

| laSoledad explică (pentru mirceakitsune):

Pai, de pe telefon le accesam deja, doar ca voiam sa scap de aplicatia de pe telefon. Iar cu emulatoarele, nu stiu ce sa zic, nu cred c-o sa-mi bat capul cu ele. Daca nu merge, asta e. O sa pastrez aplicatia.

| mirceakitsune a răspuns (pentru laSoledad):

Am spus în caz că nu știai.