| Farcas_Paul_1990 a întrebat:

IN LEGATURA CU YOUTUB-ul, cum poti primi bani daca esti youtubeer si nu te afli intr-o tara eligibila cum e Romania?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si daca esti in Romania poti primii bani, numai ca trebuie sa ai cateva milioane de cizionari si sa ai cont de paypal, ca acolo iti varsa banii.

| Farcas_Paul_1990 explică:

Si daca trec ca tara de origine SUA? primesc mai multi bani? sau isi dau ei seama...

| BurnerFire a răspuns (pentru Farcas_Paul_1990):

Nu conteaza de unde esti tu, conteaza de unde sunt urmaritorii tai.

| Shailyn a răspuns:

Pai banii, oricum ti primesti, daca stai in Romania sau in China sau oriunde. Ei la 200k vizionari scot 10 milioane.

Răspuns utilizator avertizat
| BurnerFire a răspuns:

Ai cont de Adsense? Trebuie sa ai cont ca sa poti primi bani de la Youtube (acum, ca daca esti din Romania si primesti bani mai putini asta e partea a doua, la 9 mii de vizionari primesti in jur de 1, 5$ daca ai urmaritori din Romania daca ai urmaritori din America castingi undeva la 6$ la 9 mii de vizionari, depinde de tara de unde dau "clik" astia )