| dimro8 a întrebat:

In momentul de fata am Eset Nod32 Antivirus 6. As vrea sa-l schimb. Imi puteti spune ce antivirus sa iau? Care sa fie foarte bun dar sa nu consume resurse multe. Voi ce antivirus folositi?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Care nu consuma multe resurse este AVIRA Internet Security 2013 sau Avira Antivirus 2013
http://www.avira.com/en/for-home-avira-internet-security

Eu folosesc Kaspersky Internet Security.
Bafta!

| s3v3n7 a răspuns:

Eu folosesc AVG Bussines Edition 2012.
Ii un antivirus bun si functioneaza perfect de mai bine de 3 ani.

| DanYsWou a răspuns:

Recomand Avira incerca ie forte bun il folosesc de ceva ani.