| TheFragranceMaster a întrebat:

In partitia OS-Xp au aparut 3gb neidentificabili.Cu 1 ora inainte am incercat sa descarc un folder cu mp3 din drive-gmail(al meu), dar s-a blocat descarcarea iar folder-ul nu a mai aparut in laptop.In schimb am 3gb fantoma! Stie cineva cum de ei, n-am chef sa reinstalez Xp-ul.

Răspuns Câştigător
| TheFragranceMaster explică:

Cei 3 sunt nepartitionati sau cum? Fa un print screen sa imi pot da seama.

3 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Start-Run-scrie comanda diskmgmt.msc si iti apare disk management si aia 3GB fantoma poti sa ii alipesti unei partiti.

| TheFragranceMaster explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Nu merge, cei 3gb sunt in partitia unde e instalat Xp, Am facut o adunare simpla si 3gb nu apar! disk management imi doar partitiile.

| TheFragranceMaster explică (pentru TheFragranceMaster):

Multumesc mult pentru ajutor! Am rezolvat-o, folder-ul de pe gmail era in Program Files, s-a dus dupa ultimul download! Program Files imi arata tot 800 mb, arhiva de 2gb nu o vedea!