| AnonimFaraPereche a întrebat:

In timpul in care vorbesc la telefon, daca primesc un mesaj sună telefonul si numai aud persoana cu care vorbesc. Am Samsung. Ce as putea face sa numai fiu deranjata in timpul convorbirii?

8 răspunsuri:
| LupașcuDaniel2002 a răspuns:

Si eu am tot Samsung opreste de la sonor mesajele adică sunetul lor vreau funda

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru LupașcuDaniel2002):

Nu cersi! Asta e milogeala!

| Andrea39 a răspuns:

Ai putea sa-ti pui telefonul pe silentios. Dar dupa ce sunetul de la notificare a trecut poti sa auzi persoama cu care vorbeai?

| missfatadelatara a răspuns (pentru Salontanul):

Puradeilor le place cerşeala.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru missfatadelatara):

rolling on the floor

| missfatadelatara a răspuns (pentru Salontanul):

O intrat la liceu cu 5, 59 trebuie sa primească de undeva premiu.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru missfatadelatara):

laughing

| AnonimFaraPereche explică (pentru Andrea39):

Eu am mereu telefonul pe silentios. Dupa da pot auzi acea pers.