| Aniquel a întrebat:

In urma cu cateva zile ecranul laptopului meu a incetat sa se mai aprinda. L-am inchis, iar dupa cateva minute cand am vrut sa-l pornesc, nu se mai aprindea ecranul. Dupa cateva incercari s-a deschis. A stat aprins cam jumatate de ora apoi s-a inchis iarasi repetand procedura. Doar ca de data asta nu s-a mai apruns deloc. L-am dus la reparatii, cei de acolo mi-au spus ca s-a dus placa video. Mi s-a spus ca este posibil ca laptopul meu sa nu mai mearga. Acum. Care sunt sansele pe o scara de la 1 la 100 ca laptopul meu sa nu mai mearga?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca trebuie sai schimbi placa grafica daca ti-au zis aia cai dusa...
Nu cred ca ai ce sa-i faci trebuie so schimbi singura solutie!
Sau daca ai grantie e si mai bine ca nu mai platesti!
Numa bine!

| Aniquel explică (pentru anonim_4396):

Pai le-am last lor laptopul si au zis ca incearca sa-mi schimbe placa video. Dar au spus ca sunt sanse sa nu se poata schimba. Atunci nu o sa mai mearga deloc. S

| Aniquel explică (pentru anonim_4396):

Pai le-am last lor laptopul si au zis ca incearca sa-mi schimbe placa video. Dar au spus ca sunt sanse sa nu se poata schimba. Atunci nu o sa mai mearga deloc.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aicea un site interesant sper ca te-am ajutat!
http://www.mediadot.ro/......-video-noi
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu mai merge ia-ti altul daca nu poti sa mergi la un service de calculatoare (depozit de calculatoare)!

| mariusstoiciu a răspuns:

Sansele sunt de 50% dar daca cei de la reparati ti-au spus ca placa video s-a dus nu prea ai ce sa ii mai faci, poti sa iti iei altul sau sa cumperi o placa video sper ca te-am ajutat happy

| savageboy87213 a răspuns: