| Corina1325 a întrebat:

In urma cu ceva mi-am dezactivat contul de facebook din numeroase motive. Nu stiu ce motiv am bifat atunci. Acum vreau sa mi-l reactivez, insa nu pot. Imi scriu adresa de e-mail si parola..insa imi apare un cont gol..cu o poza ca anonim..imi apare doar numele, locul si data nasterii. in rest nimic. Nu stiu ce sa fac. L-am mai avut dezactivat o data. insa apoi imi aparea poza mea la profil. imi sacriam parola si era totul ok. Aveam tot ce avusesem inainte.

2 răspunsuri:
| Corina1325 explică:

Il mai pot activa?

| luisanamy a răspuns:

Normal trebuie sa iti apara tot asa cum l-ai si dezactivt, indiferent de motivul care l-ai avut. Acum sa nu fi gresit tu emai-ul si te-ai speriat degeaba.