| valentino52 a întrebat:

In vara se zvoneste ca Apple vor lansa Iphone 5S si Iphone Mini. V-ati cumpara un Iphone Mini?

Răspuns Câştigător
| KnowEverything a răspuns:

Te asigur ca toata lumea si`ar cumpara asa ceva. BANI SA FIE!

| Beretta a răspuns (pentru KnowEverything):

Te asigur ca mi-as cumpara Samsung,LG, HTC(android in general), daca ar fi BANI SA FIE happy, plus ca iphone deja are dimensiuni mici comparativ cu standardul pietei, deci nu cred ca vor lansa iphone mini

| KnowEverything a răspuns (pentru Beretta):

Ideea era ca acest Iphone Mini nu cred ca va fi prea ieftin... numele suna pompos laughing

| valentino52 explică (pentru Beretta):

Mie unul nu imi place standardul asta deja mi se par prea mari eu raman la 3.5 inci pe 4s. Problema e ca se zvoneste ca iphone mini ar avea tot 3.5. Pai cum vine asta? Ai scos Iphone 5 ne iei banii, scoti 5s ne iei banii si pe ala, si apoi scoti iar "Iphone 4" (pentru ca ar avea cam performantele unui 4/4s si aceeasi marime). E stupid si toate blogurile oficiale discuta chestia asta nu e o stire chiar la misto pusa... de obicei cand au postat un zvon au avut dreptate la fel a fost cu ipad mini, pozele cu iphone 4 inainte sa apara, cu iphone 5 inainte sa apara si multe altele.

7 răspunsuri:
| elyfel a răspuns:

Nu,nu mi trebuie, am

| Flynn2001 a răspuns:

Nu mă omor după astfel de chestii. Au radiatii periculoase care provoacă cancer.

| beniamin1994 a răspuns:

Orice telefon Mini are defecte.
Doar daca exista Mini si Mini2 atunci ar fi recomandat sa cumperi Mini in rest sunt destul de slabe, cu defecte!

| ionutzbichisadrian a răspuns:

Nu deoarece eu as alege:
1 Galaxy mini
2 Galaxy mini 2
3 Galaxy s3 mini
Daca vrei sa iti cumper ia-ti unul din acestea.