| anonim_4396 a întrebat:

Înainte,când primeam un mail îmi apărea un plic în bara de programe, însoţit de un sunet.Acum,nici nu ştiu când primesc un mail.Nu mai apar nici plicul, dar nici sunetul.Cine mă ajută, are funda.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nici la mine, da nu ma stresez! Asa vrea Yahoo...

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru K0sti):

Nici eu nu m-aş stresa, dacă nu ar fi site-uri cu locuri de muncă.

| K0sti a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Ce probleme iti faci...cand vrei, intri pe mail si verifici, cum fac si eu si altii! Asta e!
Daca nu-ti convine, fa-ti cont de Gmail si exista plugin pentru el care sa te anunte!
Se numeste "Checker Plus for Gmail"!

| DarthRevan a răspuns:

Sall poti sa imi dai te rog mesul tau, ca nu pot sa iti trimit mesaj, asa mi-ai spus tu.