| Elena97M a întrebat:

Inainte sa`mi schimb window`sul aveam un joc downloadat si l`am bagat in (Dhappy, pentru a nu se sterge. Dupa ce mi-am schimbat windows`ul cand sa intru in el nu puteam, imi zicea ceva thinking

Cand am dat apoi pe Install mi se deschidea fisierul in Notepad. Cum sa am jocul din nou? Daca il downloadez si intru in install tot in notepad imi intra? Imi trebuie un program anumea pentru a putea intra in Install in asa fel incat sa il pot instala?

Un Adobe sau ceva? sad Help.

Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

Downloadeaza din nou jocul. Sterge fisierele care ti-au ramas si instaleaza-l din nou.