| Catalyn_Mihay_1998 a întrebat:

Inaite ma jucam Sleeping Dogs pe o rezolutie de 1440x900. Am schimbat cablul vga care s-a stricat si misa schimbat si rezolutia la monitor

Acum nu ma mai pot juca Sleeping Dogs cand intru in el imi da eroarea out of range si mise inchide monitorul

PS nu mai pot da rezolutia 1440x900 si nu mai e nici in lista de rezoluti a monitorului

Răspuns Câştigător
| Kreefy a răspuns:

Asta pentru ca, cablul VGA pe care l-ai achizitionat, nu este compatibil cu tipul de monitor pe care il detii. Schba rezolutia la monitor pe una mai mica pana cand rezolvi problema. Iar la joc, incearca cu Run As Administrator sau click dreapta pe iconita la joc -> propietati -> Compatibility -> si selectezi 640x480 si dupa modifici din joc.
Daca nu merge lasi un mesaj si iti zic cum sa faci cand intru pe pc.

| Catalyn_Mihay_1998 explică (pentru Kreefy):

Nu merge

| Kreefy a răspuns (pentru Catalyn_Mihay_1998):

Click dreapta, proprietati, compatibility si dezactivezi " Run this program as an administrator " si selecteaza mai sus Disable desktop composition si Disable display caling on high DPI settings.