| TamplaruAnisoara a întrebat:

Inca ma doare piciorul. Mi s-a dezumflat puțin si in urma cu doua zile, făcând baie la picioare am făcut masaj ușor in talpa cu pricina. Am dat de niste țepușe din metal, atât de mici încât aproape nu se vad cu ochiul liber. Cu câteva zile in urma la fel am făcut masaj, dar atunci erau mai multe. Erau așezate in forma te "T" + altele in forma de cerc cu T-ul in mijloc si cate una cel puțin in dreptul fiecarui deget de la picior. Menționez ca si la piciorul stâng am avut astfel de țepușe dar mai puține. Țepușe matalice mai am si in alte zone ale corpului. Care am reușit sa le scot arata in forma de con. Menționez ca am scos si din ochi, si din limba, si din obraji. Sunt atât de dureroase numai ca nu le pot scoate pe toate, unele dispărând in timp dar apărând in alte parti ale corpului. Peste noapte cad pe cearșaf iar dimineața le găsesc si le-am strâns dar nu de la început când au fost mult mai multe. Cred ca sunt folosita drept "animal de laborator" si pe trupul meu se fac experiente. Nu o fac in mod legal, de aceea ma amenința si mi se întind curse, pentru ca ei stiu totul ce fac, ce scriu, ce vorbesc. Altfel nu ar fi știut ca eu merg la oraș sa ridic un credit pentru a-mi lua lemne pentru iarna si culmea ca chiar voiam sa merg si la Alba Iulia sa depun plângere împotriva lor. Dar mi-au facut-o. Acel bolovan de ciment care conținea si fierul in forma de T a apărut tocmai când urna sa ma întorc acasă. Am trecut prin acel loc de cel puțin 6 ori in ziua aceea si nu era acolo. Daca nu exista in talpa piciorului meu acele țepușe așezate in forma de T nu se putea sa calc eu pe acel fier si sa se întipărească litera T pe talpa mea înnegrită nici nu vânătă si tocmai pe linia desenata de țepușe. Eu stiu ca varul meu nu este creștin, deci nu pot fi învinuiți creștinii in cazul meu ca fac rău. Tocmai ca au ales o creștină pentru a o tortura. Este posibil daca încep sa ma plâng justiției sa nu ajung pana acolo pentru ca sunt capabili să-mi astupe gura. Deci tehnologia este nu doar buna, ci chiar foarte buna, insa când ajunge pe mana unor bestii e de rău. Si din acestea sunt mai multe decât creștini. Daca ei pot sa manevreze acele țepușe si nu numai, si zi si noapte, atunci deduc ca au si camere de luat vederi de stiu pe unde trebuie sa meargă, dar am o camera undeva, inca nu am descoperit-o care vede acum ceea ce scriu eu. Credeți ca aceste bestii sunt încurajate in ceea ce fac pentru faptul ca nu numai voi ci omul in general nu poate sa creadă ca ei sunt capabili de așa ceva? Miine o sa va spun cum s-au răzbunat in noaptea aceasta pentru aceasta întrebare.

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Dar in afara de asta esti bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avansat hacker mai e văruțul asta al tau!