| RAY a întrebat:

Incarcatoare pentru bateri de telefoane mobile sunt?

Răspuns Câştigător
| vioreld a răspuns:

Da. Sunt incarcatoare universale, le gasesti in orice magazin de specialitate. Costa intre 12 si 20 lei si incarci orice baterie cu el.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nikname a răspuns:

Da!

| sleeky1532 a răspuns:

Sunt de 5 volti si 1 amper, pe tine te intereseaza mufa deoarece transformatoarele sunt universale pentru smartphone-urile de azi.

| RAY explică (pentru sleeky1532):

N-am gasit.am la mall, am gasit incarcatoare universale, in fine imi cumpar telefon nou

| sleeky1532 a răspuns (pentru RAY):

Ma doare sufletul. Spune-i lu nenea ala sa iti dea un incarcator universal din acela si incearca tu cu manuta ta sa i-o infigi in spatele telefonului. Daca merge! ....merge iar daca nu....are mall-ul stand-uri.

| BiancaPetric a răspuns:

Da, sunt. Se numesc "Incarcatoare universale" asa sa ceri. Funda? big grin

| Denisaaa15 a răspuns:

Da!