| Lovelypeaches100 a întrebat:

Incearca sa iti arunci telefonul din mana pe pat de la cativa cm cu fata in jos, face un sunet ciudat, vi se intampla si voua acest lucru sau doar mie? Stiti oare din ce cauza se intampla? Ps. Folosesc un iphone 8 plus

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Am scăpat telefonul cu fata în jos de la mai bine de 25 cm pe pat și nu s-a auzit nimic rolling on the floor
Încearcă să-l scapi pe jos sa vezi cum rezista un iPhone laughing mi-am scăpat telefonul pe jos de multe ori și nici nu e zgâriat...și are și vreo 3 ani vechime

| Ene_Robert_Marian_1997 a răspuns:

E de la tine problema

| anonimg a răspuns:

Poate că voi face asta doar atunci când voi schimba telefonul. Și atunci, poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că ai vrut să ne spui că folosești un iPhone 8. În rest nu vad rostul. Și unde e întrebarea?

| Lovelypeaches100 explică (pentru anonim_4396):

Am folosit si un Samsung si la fel face acelasi sunet. Am observat ca se aude sunetul si daca bati usor cu degetul in jurul camerei. Daca voiam sa ma flexez nu ai crede ca mergeam in alta parte si nu pe TPU, unde nici poza de profil nu am?‍♂️ Daca spuneam ca foloseam un Samsung din 2019, in loc de un iphone din 2017 nu mai faceai aceasta observatie

| sierra1 a răspuns:

"Incearca sa iti arunci telefonul din mana pe pat... face un sunet ciudat, ...Stiti oare din ce cauza se intampla? "

e modul lui de a spune "i hate you"