| Ionut7743 a întrebat:

Incerc de 2 saptamani sa ma conectez la Waze cu contul de Facebook si imi da aceeasi eroare mereu ca nu poate sa ma conecteze.
Am facut ticket la ei si nu ai zis nimic...
Cum pot rezolva?
Am reinstalat aplicatia de 3 ori...

2 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Acum ca ai scris si eu am verificat waze-ul de pe telefon. Ciudat nu eram in cont, iar daca incerc sa intru priesc eroare cu "uh-o! failed to create account, please try again". Am cautat putin sa vad daca e ceva de la noi "Romania" sau daca se intampla si altundeva. Sunt multiple posturi pe reddit cu useri care au aceeasi problema. Acum incerc sa imi fac un cont nou poate reusesc, ciudat.

| Ionut7743 explică (pentru TrustMeIKnow):

Eu am folosit waze-ul destul de mult cu contul de Facebook. si nu vreau sa il folosesc de acum cu alt cont.