| Tofan_Iulian_2001_nyiz a întrebat:

Incerc sa editez un gif in photo shop cu un scris care isi schimba culorile, chestia ca nu pot face asta fiindca tot cand adaug un alt scris se suprapune cel din fata in spatele celuilalt gif si sta naspa.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru a-si schimba culorile, ai nevoie de un gif dinamic (animat), care contine mai multe imagini, care se repeta in ciclu. Pentru a edita un asemenea gif dinamic ai nevoie de un program de editare gif-uri dinamice.
Gif-uri animate poti edita online aici:
http://ezgif.com

| Tofan_Iulian_2001_nyiz explică (pentru Bula):

Mersi. Dar tocmai am reusit deja asta, am separat fiecare imagine intr-un deck si apoi le-am unit in unul.winking

1 răspuns: