| Directioner99 a întrebat:

Incerc sa imi fac cont Netflix, dupa ce am introdus datele contului,nume prenume si apas ok, apoi imi apare cum ca a fost o eroare la procesarea informatiilor de plata si sa mai verific o data daca am completat corect toate spatiile.Tot ce am scris este corect insa nu inteleg de ce nu merge, stie cineva?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu ai activă opțiunea de plăți online la acel cont / card bancar, probabil.

| Directioner99 explică (pentru mihai69):

Am mai platit alte achizitii online cu cardul, nu cred ca e asta.

| Bizon95 a răspuns:

Poti sa faci plati in alta parte?

| Directioner99 explică (pentru Bizon95):

Adica?

| Bizon95 a răspuns (pentru Directioner99):

Exact ce i-ai spus lui mihai

atunci incearca sa platesti cu paysafecard, sau alta metoda de plata
SAU
sa dai telefon la Netflix:
https://help.netflix.com/ro