| Rëbý14 a întrebat:

Incerc sa imi fac cont pe skype dar nu imiaccepta data de nastere! Stie cineva de ce?

6 răspunsuri:
| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Pune un an mai mic.cel putin 1997 sau 1995.Si ca sa iti raspund ei zic ca esti prea mic/mica pentru skypehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la mine nu merge. Au băgat ceva pornografie ascunsă de nu permite înregistrarea?
Eu zic să mai aștepți o zi, și pe urmă mai încerci, poate are probleme sistemul ăla de creare a unui cont.

| trăncănici a răspuns:

Bagă o dată care să te arate majoră şi vaccinată, dar nu senilă! Şi să nu fie 29 feb, că nu e bine!

| TPUSenior01 a răspuns:

Da pentru ca ar trebui sa pui alta data. probabil esti prea mic.

| MTD4TheD3v1l a răspuns:

Sall eu stiu sigur care e problema esti inca prea mic(a) sigur asta e...:p

| basty4 a răspuns:

Salut! Poti incerca sa bagi alta data de nastere nu e neaparat sa bagi data ta! Poti baga alta mai apropiata! Sper ca te-am ajutat!