| EuAli a întrebat:

Incerc sa instalez Windows 8 Developer Preview 32-bit pe VirtualBox, dar imi da eroare la instalare.Setez ca disc de instalare fisierul iso cu Windows 8, dau start, apare "loading files", dupa care astept vreo 2-3 minute pana cand sa apara "Windows 8 Developer preview"pe un fond de negru, dupa care un frumos "Windows needs to restart". Ma puteti ajuta sa pot instala Windows 8.

2 răspunsuri:
| danyelo112 a răspuns:

Da windowsul se instaleaza in bios cred ca la pc tau.ai mai instalat windows vreodata? e mai complexa actiunea in instalarea asta.