| Eduard01115 a întrebat:

Încerc să-mi instalez driverul pe PC și îmi dă black screen, am așteptat 30 min nimic, tot black screen, am așteptat o oră, nimic tot black screen, cât trebuie să aștept?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu mai astepta! Se poate sa nu fie driver-ul potrivit. Incearca cu varianta originala. Daca spuneai despre ce-i vorba, te puteam ajuta mai usor. E bine sa precizezi piesa (hardware-ul) si ce Windows ai.

| Eduard01115 explică (pentru Salontanul):

Am Windows 10 și abia ce am reinstalat Windows ul și nu-mi merge niciun joc decât în 10 fps tot.
Și am apăsat să-și caute singur driverul pentru placa video și îmi dă black screen.

| Salontanul a răspuns (pentru Eduard01115):

Instaleaza acest programel! https://www.driverscloud.com/en/start
Apoi dai Star the detection. Apoi cauti in My Drivers si vezi ce drivere n-ai instalate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da rollback la driver și nu mai aștepta. Problema e ca din ce zici tu driverul a picat conexiunea monitor gpu și acum dacă după restart îți face iar figura și ai black screen nu știu dacă mai ai ce altceva să-i faci in afara de reinstalare Windows.

| Eduard01115 explică (pentru anonim_4396):

Am Windows 10 și abia ce am reinstalat Windows ul și nu-mi merge niciun joc decât în 10 fps tot.
Și am apăsat să-și caute singur driverul pentru placa video și îmi dă black screen