| anonim_4396 a întrebat:

Instagram mi-a dezactivat contul și când am băgat datele pentru a contesta dezactivarea contului mi-a apărut o eroare https://imgur.com/a/qchgQ5M Cum fac să recuperez contul? Aș preferă să răspundă doar cei care stiu

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Daca ti l-au dezactivat ei, inseamna că ori trebuie să astepti sa treaca perioada de suspendare (calculată in ore/zile etc) ori ți l-au blocat definitiv. Tu știi dacă ai mai fost penalizat si dacă i-ai sfidat in repetate rânduri cu încalcarea regulilor si conditiilor, motiv care poate duce la închiderea definitivă a contului.
Dacă nu ai făcut aceste lucruri, ai o șansă. happy

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Trebuie sa îți confirmi cumva contul și după sa încerci din nou.

| 500067790 a răspuns (pentru Sofer):

Aia e ideea că nu pot confirma și cred ca nu aveam nici adresă de e-mail la cont

| floreadan a răspuns:

Ai incercat sa te loghezi cu mailul sau cu nr de tel?

| 500067790 a răspuns (pentru floreadan):

E dezactivat deci nu ma pot conecta.

| Kajun a răspuns:

Incercă să te loghezi cu numărul de telefon sau adresa de email

| 500067790 a răspuns (pentru Kajun):

Cum dacă e dezactivat

| Kajun a răspuns (pentru 500067790):

Dacă nu aveai contul confirmat nu mai poți recupera contul