| boda_1937 a întrebat:

Intentionez sa imi cumpar un telefon.Problema este ca nu stiu ce sa aleg, m-am documentat si am inteles ca telefoanele cu qwerty sunt mai durabile inca cele cu touch-screen sunt mai practice.As dori un sfat sau chiar un model de telefon ce mi s-ar potrivi. Mentionez ca sunt adeptul internetului, aplicatiilor, jocurilor, etc. Modele de telefoane?

Răspuns Câştigător
| Gabby23 a răspuns:

Sall eu zic ca telefonul LG gs 290 e foarte bun e cu touch screen are net tot ce vrei gasesti pe net de la tel si jocuri cate vrei am si eu telefon de acesta si am peste 30 de jocuri daca vrei sa mai vb baga id:gabitzu2008gaby funda?

1 răspuns:
| Sburatorul a răspuns:

Aici depinde si de cat esti dispus sa bagi intr-un telefon. daca ai buget destul de mare, un Nokia N8 (care ai naibii au plecat de la noi) e '''jos palaria''. Toate jocurile ti se misca la viteza normala, fara lagspike etc.
La capitolul durabilitate, fiecare dureaza in functie de cum ai tu grija de el. Daca la un telefon cu touchscreen iti iei o husa, nu ai treaba (decat sa nu il scapi in apa, la 10m etc.).