| anca_3211 a întrebat:

Internet Explorer sau Google Chrome?

Răspuns Câştigător
| lexony a răspuns:

Google Chrome!

20 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Mozilla firefox.

| m4them4tic a răspuns:

Mozilla Firefox
Dar ca sa nu fiu off-topic:Google Chrome

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Chrome pentru browsing. cu firefox aveam ceva crashuri. IE pentru tv online.

| cornel a răspuns:

Google Chrome este cel mai bunhappy

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu prefer nici explorer nici chrome si prefer Mozilla Firefox, cel mai bun browser, am observat asta de-a lungul timpului.

| claw_4117 a răspuns:

Trabant sau Ferrari? Google Chrome evident

| romanionu a răspuns:

Google Chrome e mai nou mai bun, dar pana la urma tot un program de accesat pagini este...
Diferenta intre ele e ca sunt 2 firme care concureaza una cu alta atata totbig grin

| arn64 a răspuns:

Mozila firefox, Google chrome sau internet explorer? mozila firefox si google chrome. Google chrome

| ing. a răspuns:

Buna.
Cu siguranta Google Chrome.Internet Explorer nu prea imi merge bine, se mai si blocheaza.Pe cand Google Chrome e si simplu de folosit si mai bun. Dupa parerea mea Google Chrome si Opera sunt cele mai bune browsere:*.

| nelyjoly a răspuns:

Salut.Nu folosi Explorer daca nu ai licenta Windows ca oricum nu ai protectie pe el. Cel mai actual este Mozilla Firefox si gasesti kitul si in Ro. Nely

| Merilynne a răspuns:

Google Chrome pentru ca Internet Explorer este cam prost

| monyk a răspuns:

Buna, mai degraba google chrome, pentru ca internet explorer nu prea imi place, nu functioneaza tocmai pe placul meu, mai mult imi convine google chrome, deci recomand google chromewinking.

| Anto97 a răspuns:

Google Chrome. imi place cum arata si e simplu de folosit. sunt multumita de el

| pallalexander a răspuns:

Google Chrome

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 4 browsere: explorer, chrome, mozilla si opera. Daca mai este vreo unul, as vrea sa il iau si pe ala. Nu imi functioneaza nici unul pe placul meu, dar daca ar fi sa aleg dintre cele 2: google chrome.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mozilla Firefox
Dar sa nu fiu off-topic:Google Chrome

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Chrome.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mozilla laughing`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mozila!
Na... ti-am dat maxim phbbbbt

| Wanderer a răspuns:

Google Chromewinking