| Deserth a întrebat:

Internetul wi-fi functioneaza lent,adica o pagina web o cauta cauta si o gaseste greu, am incercat de pe mai multe dispozitive si la fel.Asa face destul de des.Retea UPC, modem connect box viteza cea mai mare.Am incercat cu reset modem cu scosul din priza.In schimb daca folosesc datele mobile de la Orange imediat gaseste instant orice pagina web.Ce poate sa fie?!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi înghețat rețeaua! laughing
Apelează acest număr și comunică problema: 031 1000 872 (UPC Asistență Clienți). Succes!

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Creste viteza de Internet internet_accelerator_setup internet-optimizer-setup

| Deserth explică (pentru BostanDaniel1974):

Aleas prosti ce imi dai tu sa instalez, softuri? Pai internetul trebuie sa functioneze perfect fara instalari de programe speciale