| alexandrumarin a întrebat:

Intre BlackBerry 8520 si Nokia ASHA 302 care se merita cumparat?

7 răspunsuri:
| MaStErShOt a răspuns:

Blackberry-ul

| AmandytaErhan a răspuns:

Eu am BlackBerry 8520 si iti spun sincer din experienta...cumpara Nokia asa, in primul rand BlackBerry se incarca tare greu si are erori dese, intral doilea rand are foarte putine functii si mai ales cand vreau sa muti sau sa trimiti ceva nu poti sa pui,, mark all' asa ca trebuie jumate de zi sa stai sa mmarchezi. intral 3 rand camera e penibila si mai are el probleme dar sper ca team convins sa nu faci o greseala uriasha

| s3s a răspuns:

Frate, nu stiu cat de bun e Nokia ala dar Blackberry asta nu e cine stie ce telefon din pct meu de vedere, eu am un 8520 si regret ca l-am cumparat, te plictisesti repede de el.....bye

| edytZzza a răspuns:

BlackBerry 8520. Mi se pare mai bun decat ASHA 302!

| AmandytaErhan a răspuns (pentru edytZzza):

Tie ti se pare dar eu chiar stiu ca nu e, asa ca daca vrepdata iti da prin cap sa iai asa telefon nu te-as sfatui.

| madutzu25 a răspuns:

BlackBerry 8520 e super :X. ti l-as recomanda :*

| ZozoleDeLămâie a răspuns:

Nokia am BlackBerry si ma enerveaza si l-am inlocuit deci iti sugerez sa cumperi Nokia