| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare doar pentru experti! Ce seatri trebuiesc facute in MS Office Pro 2007 ca sa-mi iasa imaginea fara margini atunci dand dau print. Imaginea sa se duca in mod real, la prinatre, pana in buza foii!

1 răspuns:
| xKoko22 a răspuns:

Incearca sa vezi daca nu cumva ai setata o pagina de marime mai mica, se intampla uneori din greseala, sa o setezi pe repede-n-ainte, dupa ochi, dar poate e mai mica cu cativa milimetri decat cea A4... Sper ca te ajuta raspunsul meu, ca stiu ca a fost o data problema asta si la mine si asa am rezolvat-o.