| pzh2000 a întrebat:

Intrebare legata de facebook: As vrea sa stiu daca in momentul in care ii trimiti altui utilizator un mesaj dar acesta nu este in lista ta de prieteni, el poate primi/vedea/citi mesajul?(ma refer la casuta "trimite un mesaj" de sub perete). Poate seta el in asa fel incat sa nu poata primi mesaje? va multumesc.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, il poate primi.

| Iamnotme a răspuns:

Pai daca ti-a dat ''block'', nu primeste mesajul happy. In rest, in orice caz il primeste happy

| mihai_7264 a răspuns:

Da il poate primi eu am trimis. FUNDA?

| pzh2000 explică (pentru mihai_7264):

Deci indiferent de orice el va primi mesajul tau? nu poate bloca in concluzie mesajele de genul ala de la alt utilizator nu?